Przypowieści z przesłaniem

Przypowieści z przesłaniem na Twojego e-maila!

Całkowicie za darmo! Każdemu potrafią poprawić humor!

Niesamowite, krótkie i bardzo inspirujące historie/przypowieści na Twojego e-maila. Zapisz się:
Email :
Imię :

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Z doświadczenia wiem, że można żyć lepiej. Zgadzasz się z tym?

Czasami potrzeba tylko trochę wsparcia z zewnątrz. Kogoś, lub czegoś, co pomoże naładować akumulatory, co pomoże inaczej spojrzeć na życiową sytuację, co wywoła uśmiech na twarzy pomimo otaczających czasami przeciwności losu.

Dzisiejszy dzień przynosi właśnie Tobie szansę do poznania nowych możliwości. Szansę do spojrzenia na siebie z innej, lepszej strony.

Dlatego mam dla Ciebie niezwykły prezent:

Przypowieści z przesłaniem na Twojego e-maila! Całkowicie za darmo!

Są to niesamowite, krótkie i bardzo inspirujące historie/przypowieści na Twojego e-maila. Każdemu potrafią poprawić humor! Zapisz się:
Email :
Imię :

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Dwa razy na tydzień otrzymasz ode mnie jedną inspirującą historię wysłaną prosto na Twój adres e-mail oraz dodatkowo prześlę Ci także bardzo pozytywną afirmację zarezerwowaną Tylko dla Ciebie.

Jeżeli afirmacja szczególnie Cię zastanowi, albo w jakiś sposób przyciągnie Twoją uwagę zalecam byś napisał/a ją sobie (wydrukował/a) i powiesiła w widocznym miejscu w Twoim domu. Np. na lustrze jeżeli często się w nim przeglądasz. Afirmacja będzie Cię pozytywnie wspierać ile razy na nią spojrzysz :)

Pamiętaj: dzisiejszy dzień przynosi właśnie Tobie szansę do poznania nowych możliwości. Szansę do spojrzenia na siebie z innej, lepszej strony.

Pozdrawiam
Barbara Łukowiak